Search


     Psycholog do domu Psycholog do domu Wsparcie Psychologiczne i Terapeutyczne na całą Polskę

                                                          

W związku z zagrożeniem zarażenia COVID-19 zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług Online. Nasi psycholodzy połączą się z Państwem poprzez Skype, a także przeprowadzają konsultacje mailowe bądź telefoniczne. W obecnej sytuacji, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują konsultacji z psychologiem. Serdecznie zapraszamy!

                       

Nasza oferta

               

Co robi rodzic, gdy lekarz każe wyciąć dziecku migdałek?

- idzie do drugiego lekarza sprawdzić, czy to aby na pewno jest konieczne.

 

Tak działa właśnie nasz program.  Każda diagnoza jest potwierdzana i zatwierdzana przez Zespół Psychologa Naczelnego (ZPN) 

Unikamy w ten sposób pomyłek diagnostycznych, jak również eliminujemy częste, patologiczne wręcz zjawisko „łapania i trzymania pacjenta”, bo przecież gabinet trzeba z czegoś utrzymać. Dzięki naszemu „Programowi” uzyskacie rzetelną i trafną diagnozę, a następnie całą „ścieżkę” zdrowienia, aż do skutecznego rozwiązania problemu.

 

Nasza oferta skierowana jest do osób, które:

 • Potrzebują profesjonalnego wsparcia psychologicznego
 • Cenią sobie swój czas i pieniądze, bo nie trzeba nigdzie dojeżdżać
 • Poprzez komfort i wygodę we własnym mieszkaniu, unikają stresu związanego z wizytą
 • Chcą zadbać o kondycję psychiczną, swoją lub kogoś bliskiego
 • Liczą na skuteczne rozwiązania problemu
 • Dbają o anonimowość i bezpieczeństwo – nie musicie czekać w kolejce pod gabinetem narażeni na to, że ktoś ze znajomych Was zauważy
 • Potrzebują szybkiej interwencji psychologicznej lub mają do zakomunikowania komuś przykrej wiadomości na przykład o wypadku lub śmierci kogoś bliskiego

 

Oferujemy Państwu

 • Możliwość wizyty domowej, w gabinecie lub innym umówionym miejscu oraz sesje online
 • Krótki czas oczekiwania – maksymalnie do 3 dni roboczych
 • Kompleksowe podejście – wspieramy nie tylko osobę dotkniętą problemem lecz również rodzinę i osoby bliskie
 • Trafną i rzetelną diagnozę – potwierdzoną przez „ZPN” w oparciu o system jakości Casad&Care
 • Sięgamy do źródła problemu - koncentrujemy się na przyczynach. Leczymy przyczyny a nie tylko skutki
 • Możliwość wizyty psychologa „incognito”, stosowane najczęściej do dzieci by zapobiec stresowi a nawet traumie

 

Jak My to robimy?

 

Pierwsze spotkania z psychologiem „pierwszego kontaktu” służą do postawienia prawidłowej diagnozy. Psycholog „pierwszego kontaktu” sugeruje diagnozę ale, że nie ma osób nieomylnych, diagnoza ta jest zatwierdzana przez Zespół Psychologa Naczelnego (ZPN). Następnie wspólnie opracowują oni „ścieżkę” zdrowienia lub drogę do sukcesu.

Ścieżka zdrowienia jest to szczegółowy plan leczenia lub terapii dążący do osiągnięcia zamierzonego celu. Dalszy plan postępowania może być realizowany w dalszym ciągu poprzez wizyty domowe lub poprzez skierowania do odpowiedniego, specjalistycznego gabinetu lub ośrodka terapii (stacjonarnej lub ambulatoryjnej). Nad realizacją planu czuwa cały czas „ZPN”.

 

Możecie często spotkać się Państwo z oporem lub brakiem woli do leczenia osoby bliskiej. Rodzinie jest najczęściej, trudno nakłonić kogoś do leczenia, szczególnie w przypadku uzależnień, gdyż to rodzina zazwyczaj jest o wszystko obwiniana. W takim wypadku lepiej jest wyznaczyć do tego celu osobę trzecią. W naszym Programie dysponujemy psychologami specjalizującymi się w motywacji do leczenia. Chęć i determinacja do leczenia to już połowa sukcesu.

 

Jak wyznaczamy odpowiedniego specjalistę?

 

Usługi psychologiczne to całe spektrum zagadnień. Nie sposób jest znać się dobrze na wszystkim. Dlatego do każdego zgłaszanego przypadku dobieramy odpowiedniego specjalistę.

Do dyspozycji mamy w całym Kraju, współpracujących z nami, ponad 600  psychologów, psychoterapeutów, odbywających wizyty domowe oraz ponad 300 gabinetów specjalistycznych. Kadrę dobieramy tak aby móc reprezentować różne nurty psychologiczne i specjalizacje.

 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na sesje online - rozmowy przez Skype. W tym przypadku nie ma rejonizacji, co sprzyja większym możliwością doboru specjalisty do rozpatrywanego problemu.

 

Jesteśmy Programem Ogólnopolskim. W każdym powiecie w Polsce mamy co najmniej dwóch przeszkolonych i sprawdzonych psychologów. Każdy nasz psycholog legitymuje się odpowiednim certyfikatem upoważniającym go do wizyt domowych, stawiania diagnozy i pracy w naszym programie. Nie zatrudniamy każdego kto się do nas zgłosi. Praca dla „Programu” ma być zaszczytem dla psychologa i świadectwem profesjonalizmu. Każdy psycholog, chcący przystąpić do naszego zespołu, początkowo odbywa staż przeszkalający u boku bardziej doświadczonego specjalisty.

 

Czy istnieją dowody naszej skuteczności?

 

Oczywiście, że istnieją, ale nie możemy upubliczniać z imienia i nazwiska wypowiedzi zadowolonej rzeszy naszych klientów. Działamy na rynku już czwarty rok. Przez ten czas obsłużyliśmy pokaźną grupę osób z całego kraju, są wśród niej osoby znane i nieznane, bogate i biedne, z problemami osobistymi jak i rodzinnymi. Do „Programu” zaprosiliśmy najlepszych specjalistów i to ONI świadczą o naszym profesjonalizmie. Dbamy o dobrą opinię o naszych specjalistach, tym samym o naszą wiarygodność.

 

Szanowni Państwo - Nie ma tabletki szczęścia, ale my mamy recepturę na to jak szczęście osiągnąć.

Metoda jest prosta:

NFZ (i my wszyscy) płaci za leczenie nie za wyleczenie.

A co może być gwarancją na wyleczenie? Prawidłowa diagnoza i precyzyjnie dobrana ścieżka zdrowienia. My stawiamy na wyleczenie, wspieramy pacjenta kompleksowo, aż do wyleczenia lub innego, zamierzonego sukcesu.

 

Czy to jest mi teraz potrzebne?

 

Statystyki są nieubłagane. Jeżeli jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle? (Raport Rzecznika Praw Obywatelskich) Zapadalność na choroby psychiczne gwałtownie wzrasta. Przyczyn tego zjawiska jest wiele, ale każda z nich dotyka sfery naszego przystosowania do tępa życia, odporności na stres, modelowania swoich uczuć, umiejętności komunikowania, skłonności do uzależnień, umiejętności współżycia w społeczeństwie.

Każdy z nas powinien przejść przez konsultację psychologiczną chociażby profilaktycznie, czy aby na pewno ze mną jest wszystko w porządku. Taką decyzję najczęściej odkładamy w nieskończoność.

Ale kiedy już widzimy jakieś objawy zaburzeń psychicznych u siebie lub osób nam bliskich nie możemy zwlekać. Większość zaburzeń rozwija się bardzo szybko i nieleczone mogą doprowadzić do tragedii. Choroby psychiczne są jak nowotwór – wcześnie wykryte łatwiej wyleczyć.

 

To do Państwa należy wybór. Czy zaufać naszej propozycji, czy zwlekać z konsultacją psychologiczną, czy liczyć na cudowne obietnice nieznanych, przypadkowych psychologów lub znachorów, czy też być samemu dla siebie psychologiem, czy też nie robić nic?

 

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo nam zaufać prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.