Search


          Psycholog do domu Psycholog do domu Wsparcie Psychologiczne i Terapeutyczne na całą Polskę

                                                          

W związku z zagrożeniem zarażenia COVID-19 zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług Online. Nasi psycholodzy połączą się z Państwem poprzez Skype, a także przeprowadzają konsultacje mailowe bądź telefoniczne. W obecnej sytuacji, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują konsultacji z psychologiem. Serdecznie zapraszamy!

                       

Psycholog do domu

Koncepcja „Psychologa do domu” - „PDD” jest naturalną odpowiedzią na rynkowe zapotrzebowanie społeczne.

 

Wiemy, jak „trudno” wybrać się do psychologa, rozwiązać problemy rodzinne wysyłając współmałżonka czy dziecko do gabinetu psychologicznego, czy tym bardziej, jak zmotywować kogoś do terapii.

...............Osoba potrzebująca pomocy może ją otrzymać zarówno w gabinecie jak i w miejscu dla niej najbardziej bezpiecznym - we własnym domu, niwelując konieczność przezwyciężenia własnych lęków i obaw towarzyszących wizycie w gabinecie psychologicznym, czy poradni.

Jest to bardzo istotne, a wręcz kluczowe, w przypadku dzieci i młodzieży, które na pewnym etapie rozwoju często potrzebują specjalistycznej konsultacji. W wielu przypadkach prowadzenie ich siłą do gabinetu psychologicznego mogłoby wywołać u nich traumę, a więc skutek odwrotny od zamierzonego.

...............W koncepcji PDD, pojawiający się (nierzadko incognito) w domu rodzinnym psycholog, prowadzący serdeczną i ciepłą rozmowę, staje się zdecydowanie szybciej przyjacielem i powiernikiem pacjenta. Zdobywa jego zaufanie. Psychoterapeuta jest w stanie zdecydowanie szybciej – po kilku spotkaniach, ocenić stan psychiczny pacjenta, przeprowadzić diagnozę wstępną i pokierować jego dalszą terapią. Dotyczy to zarówno problemów rodzinnych, małżeńskich, jak i problematyki narkomanii i innych uzależnień.

PDD jest również idealne dla osób, które nie mają czasu na wizyty w gabinetach czy poradniach i jedynym rozwiązaniem jest wieczorna wizyta w domu.

 

 

Jesteśmy po to, żeby Wam pomóc.

Program Psycholog do Domu przełamuje bariery związane z wybraniem się do psychologa.
System jakości CASAD&CARE™ eliminuje błędy w diagnozie.

Czym różnimy się od innych? Dlaczego osoby poszukujące pomocy psychologicznej wybierają nas?

  • To psycholog przychodzi do Was, ale i Wy możecie przyjść do psychologa. Wybór należy do Państwa. Współpracujemy z gabinetami psychologicznymi i    stacjonarnymi ośrodkami psychoterapii w każdym powiecie w Polsce.
  • Każdą diagnozę potwierdza Zespół Psychologa Naczelnego. Dzięki temu eliminujemy wszelkie pomyłki diagnostyczne.
  • Wizyta to dopiero początek. Prowadzimy pacjenta przez proces zdrowienia od pierwszego kontaktu aż do rozwiązania problemu. Nie ma rutyny: wybieramy sposób terapii najodpowiedniejszy dla konkretnego pacjenta. Współpracujemy tylko z najlepszymi psychologami i poradniami w kraju.
  • Nieograniczona dostępność. Przyjmujemy zgłoszenia całą dobę. Odległość nie jest dla nas ograniczeniem, nasze gabinety są w całej Polsce.
  • Podchodzimy do pacjenta indywidualnie z pełnym zrozumieniem, akceptacją i szacunkiem.


Jako jedyni w Polsce docieramy bezpośrednio do domu Klienta i prowadzimy go poprzez różnorodne możliwe ścieżki terapeutyczne, poprzez wyspecjalizowane gabinety i poradnie oraz ośrodki ambulatoryjne i stacjonarne aż do satysfakcjonującego stanu wyzdrowienia lub rozwiązania problemu.

 

Czytaj:

Nasza oferta