Search


          Psycholog do domu Psycholog do domu Wsparcie Psychologiczne i Terapeutyczne na całą Polskę

                                                          

W związku z zagrożeniem zarażenia COVID-19 zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług Online. Nasi psycholodzy połączą się z Państwem poprzez Skype, a także przeprowadzają konsultacje mailowe bądź telefoniczne. W obecnej sytuacji, jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują konsultacji z psychologiem. Serdecznie zapraszamy!

                       

Program Psycholog Do domu

Psycholog do domu. Program Psycholog do domu zapewnia przełamanie barier związanych z uzyskaniem pomocy psychologicznej.

Jest to pierwszy w Polsce projekt mający na celu upowszechnienie dostępności pomocy psychologicznej. Został powołany w odpowiedzi na brak tego rodzaju wsparcia w naszym kraju. Zdrowie psychiczne i jego znaczenie dla kondycji współczesnego człowieka jest nadal w Polsce niedoceniane. Tymczasem jest ono fundamentem jakości naszego życia. Ogólnopolski program Psycholog Do Domu™ to zatem przełamanie barier związanych z uzyskaniem pomocy psychologicznej.

Program realizowany jest we wszystkich miastach i powiatach Polski. Wybór miejsca wizyty należy do zamawiającej ją osoby. Może to być gabinet psychologa albo dom pacjenta lub inne dowolnie wybrane przez niego neutralne miejsce. Czas oczekiwania na konsultację psychologiczną wynosi maksymalnie 3 dni. W wypadku interwencji kryzysowych pomoc udzielana jest w dniu zgłoszenia.


Program Psycholog Do Domu™ działający w oparciu o system jakości CASAD&CARE™ zapewnia pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i rodzin w trakcie całego procesu rozwiązywania problemu.


Psycholog do Domu to:

  • Przełamanie barier – pacjent otrzymuje możliwie najszybsze wsparcie psychologiczne w dogodnym dla siebie czasie i miejscu
  • Ogólnopolski zakres działań - umożliwia szybkie dotarcie z pomocą psychologiczną bez względu na miejsce zamieszkania
  • Trafne diagnozy – pomyłki wyklucza system CASAD&CARE™.
  • Kompleksowa opieka - po zdiagnozowaniu problemu zapewniamy dalszą opiekę poprzez sieć specjalistycznych gabinetów psychologicznych i ośrodki leczenia stacjonarnego i ambulatoryjnego
  • Stuprocentowa dostępność 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobęJeśli uznasz, że polecony Ci przez nas terapeuta nie spełnił Twoich oczekiwań, co więcej – jeśli w Twoim przekonaniu naruszył etykę i standardy zawodowe, koniecznie nas o tym powiadom.